Dnes oslavuje meniny : Félix zajtra Elvíra
Utorok, 20. november 2018,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ a v žiadnom prípade neuzatvárať zápis úplne.

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápisom o stretnutí.

 

 

* * *  Štart hráčov vo všetkých kategóriach je možný len na nové plastové registračné preukazy, ak hráč nemá registračný preukaz, môže nastúpiť na stretnutie len za určitých podmienok - viď TU. Náhľad správne vyžiadaného preukazu TU, náhľad nevyžiadaného preukazu TU

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2018/2019 je zavesený na stránke. Žiadame R o dôsledné naštudovanie.
.

6. OMV liga, 14.kolo, 4.11.2018 o 14:00 hod.
HUNCOVCE – ŠTRBA                          Korub – Gavalier, Mišalko

SP.HRHOV – VIKARTOVCE                 Zacher – Vilman, Melničuk

BATIZOVCE – TOPOREC                     Kočiš – Bjalončík, Olejár

SP.TEPLICA – SP.BYSTRÉ                  Hrušovský - Petrilla, Ovšonka

STRÁŽE – HORKA                               Maliňák - Koč, Duda

L.TEPLIČKA – SP.BELÁ „B“                  B.Maličký – Petrík, Mirga

V.SLAVKOV – SP.ŠTVRTOK 3.11.2018 o 14:00 hod.    Mirga – Korub, B.Maličký

 

7. liga, 14.kolo, 4.11.2018 o 10:30 hod.
MLYNČEKY – HOZELEC                     Koč - Duda, bez AR2

BIJACOVCE – ŠUŇAVA                       Vilman – Zacher, Melničuk

VLKOVÁ – SP.ŠTIAVNIK                      Bjalončík – Kočiš, bez AR2

VÝBORNÁ – LÚČIVNÁ                         Gavalier – Korub, bez AR2

SP.HANUŠOVCE – JÁNOVCE             Koščák - Mišalko, bez AR2

SLOV.VES – KURIMANY                      Ovšonka – Mičko, Hrušovský

VRBOV – VERNÁR                               Petrík – B.Maličký, Mirga

 .
.
.
.
.
.

 

6. OMV liga, 13.kolo, 28.10.2018 o 14:00 hod.
L.TEPLIĆKA – HORKA                         B.Maličký – Melničuk, Duda

STRÁŽE – SP.BYSTRÉ                        Petrilla – Hrušovský, Mirga

SP.TEPLICA – SP.ŠTVRTOK                Korub – Gavalier, Luščíková

BATIZOVCE – VIKARTOVCE                Zacher – Kočiš, Mišalko - DZ Maliňák

SP.HRHOV – ŠTRBA                           Petruľa – Petrík, Bjalončík – DZ Michna

SP.BELÁ „B“ – HUNCOVCE o 17:00 hod.         Klimek – Kočiš, Koč – DZ Koščák

V.SLAVKOV – TOPOREC   27.10.2018 o 14:00 hod.     Kočiš – Bjalončík, Vilman

 

7. liga, 13.kolo, 28.10.2018 o 10:30 hod.
VERNÁR – MLYNČEKY                        Melničuk – B.Maličký, Duda

VRBOV – KURIMANY                           Maliňák - Mišalko, Zacher

SLOV.VES – JÁNOVCE                       Hrušovský – Mirga, Mičko

SP.HANUŠOVCE – LÚČIVNÁ               Olejár – Guballa, Maličký

VÝBORNÁ – SP.ŠTIAVNIK                   Gavalier – Korub, Luščíková

VLKOVÁ – ŠUŇAVA                            Koč - Klimek

BIJACOVCE – HOZELEC                      Bjalončík – Petrík, Petruľa – DZ Michna

 

 

Dorast 4. liga, 8.kolo, 27.10.2018 o 14:00 hod.
FAM POPRAD – BIJACOVCE               Gavalier

 

.
.
.

 

6. OMV liga, 12.kolo, 21.10.2018 o 14:30 hod.
HUNCOVCE – SP.HRHOV                    Gavalier – Petruľa, Vilman

ŠTRBA – BATIZOVCE                          Hrušovský – Zacher, Petrík

VIKARTOVCE – V.SLAVKOV                Koč – Maličký

TOPOREC – SP.TEPLICA                     Duda – Poracký, Klimek

SP.ŠTVRTOK – STRÁŽE                      Mirga – Mišalko, Guballa

SP.BYSTRÉ – L.TEPLIČKA                  Kočiš – Maliňák, Luščíková

HORKA – SP.BELÁ „B“                        Korub – Bjalončík, Melničuk

 

7. liga, 12.kolo, 21.10.2018 o 11:00 hod.
MLYNČEKY – BIJACOVCE                   Poracký - Duda

HOZELEC – VLKOVÁ                           Maliňák - Luščíková

ŠUŇAVA – VÝBORNÁ                          Zacher – Hrušovský, Petrík

SP.ŠTIAVNIK – SP.HANUŠOVCE         Bjalončík – Korub, Melničuk

LÚČIVNÁ – SLOV.VES                         Maličký – Koč

JÁNOVCE – VRBOV                            Petruľa – Gavalier, Vilman

KURIMANY – VERNÁR                         Mišalko – Mirga

 

8. liga, dohrávky, 21.10.2018 o 11:00 hod.
VLKOVCE – GAŃOVCE                       Guballa

RAKÚSY – PODHORANY                     Klimek

 

DÚBRAVA – KRAVANY                        Olejár - Koščák

 

 

Dorast 4. liga, 11.kolo, 20.10.2018 o 14:00 hod.
V.LOMNICA – BATIZOVCE                   Ovšonka

ŠTRBA – HUNCOVCE vo Švábovciach Petruľa

BIJACOVCE –SP.HRHOV                     Korub

ŠUŇAVA – HRANOVNICA                    Gavalier

TOPOREC – FAM POPRAD                 Mišalko

HORKA – SP.ŠTIAVNIK o 13:00 hod.    Zacher

 

Žiaci 3. liga, 11.kolo, 20.10.2018 o 11:00 hod.
ŠVÁBOVCE – BATIZOVCE                   Petruľa

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK                Mičko

SLOV.VES – SP.BYSTRÉ                    Mišalko

HORKA – VÝBORNÁ                            Zacher

VIKARTOVCE – SP.ST.VES                 Klimek

HUNCOVCE – V.LOMNICA o 9:30 hod. Ovšonka

 

Žiaci 4. liga, 11.kolo, 20.10.2018 o 11:00 hod.
VRBOV – TOPOREC                            Korub

STRÁŽE – MATIAŠOVCE                     Duda

SP.TEPLICA – GÁNOVCE                    Gavalier

V.SLAVKOV – ŠUŇAVA                       Koč

.
.
.
.
.
.

6. OMV liga, 11.kolo, 14.10.2018 o 15:00 hod.
HORKA – HUNCOVCE                                     Hrušovský – Vilman, Petrilla

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK                            Gavalier – Duda, Luščíková

STRÁŽE – TOPOREC                                      Mišalko – Klimek, Mirga

SP.TEPLICA – VIKARTOVCE                            Zacher – Koč, Maličký

BATIZOVCE – SP.HRHOV                             Bjalončík - Ovšonka, Petruľa

SP.BELÁ „B“ – SP.BYSTRÉ o 17:00 hod.         Petrík – Korub, Melničuk

V.SLAVKOV – ŠTRBA 13.10.2018 o 15:00 hod.            Korub – Petrík, Demeter

 

7. liga, 11.kolo, 14.10.2018 o 11:30 hod.
KURIMANY – MLYNČEKY                    Koščák - Olejár

VERNÁR – JAŃOVCE                          Duda – Gavalier, Luščíková

VRBOV – LÚČIVNÁ                              Mičko – Bjalončík, Koč

SLOV.VES – SP.ŠTIAVNIK                   Maličký - Zacher

SP.HANUŠOVCE – ŠUŇAVA   o 12:00 hod.        Melničuk - Petrík

VÝBORNÁ – HOZELEC                        Klimek - Mišalko

VLKOVÁ – BIJACOVCE                       Petruľa - Hrušovský, Ovšonka

 

8. liga, 9.kolo, 14.10.2018 o 11:30 hod.
KRAVANY – RAKÚSY                                      Guballa

PODHORANY – DRAVCE                                Mirga

MATIAŠOVCE – VLKOVCE                              Korub

DÚBRAVA – LENDAK                                     Vilman                        

GÁNOVCE – FRANKOVÁ o 10:30 hod.        Kočiš

.
.
.

 

Dorast 4. liga, 10.kolo, 13.10.2018 o 14:00 hod.
BATIZOVCE – TOPOREC                                 Maličký

FAM POPRAD – ŠUŃAVA vo Švábovciach      Zacher

HRANOVNICA – HORKA                                  Mičko

SP.ŠTIAVNIK – BIJACOVCE                            Petruľa

SP.HRHOV – ŠTRBA                                       Vilman

HUNCOVCE – V.LOMNICA                               Gavalier

 

Žiaci 3. liga, 10.kolo, 13.10.2018 o 11:00 hod.
BATIZOVCE – HUNCOVCE                              Maličký

V.LOMNICA – VIKARTOVCE                            Gavalier

SP.ST.VES – HORKA                                      Klimek

VÝBORNÁ – SLOV.VES                                  Mirga

SP.BYSTRÉ – L.TEPLIČKA                              Mičko

SP.ŠTVRTOK – ŠVÁBOVCE                             Vilman

 

Žiaci 4. liga, 10.kolo, 13.10.2018 o 11:00 hod.
TOPOREC – V.SLAVKOV                                Duda

MATIAŠOVCE – SP.TEPLICA                           Mišalko

VRBOV – STRÁŽE                                          Petruľa

GÁNOVCE – ŠUŇAVA o 10:30 hod.                 Zacher
.
.
.
.
.
.

6. OMV liga, 10.kolo, 7.10.2018 o 15:00 hod.
HUNCOVCE – BATIZOVCE                   Matejka – Petruľa

SP.HRHOV – V.SLAVKOV                   Maličký - Ovšonka

ŠTRBA – SP.TEPLICA                          Hrušovský – Petrilla, Zacher

VIKARTOVCE – STRÁŽE                      M.Maliňák - Petrík

TOPOREC – L.TEPLIČKA                     Klimek – Mirga, Bjalončík

SP.ŠTVRTOK – SP.BELÁ „B“               Korub – Melničuk, Luščíková

SP.BYSTRÉ – HORKA                          Gavalier – Duda, Koč

 

7. liga, 10.kolo, 7.10.2018 o 11:30 hod.
MLYNČEKY – VLKOVÁ                          Petruľa - Matejka

HOZELEC – SP.HANUŠOVCE              Mičko – Koč

ŠUŇAVA – SLOV.VES                         Zacher - Hrušovský

LÚČIVNÁ – VERNÁR                            Kočiš – Petrík

JÁNOVCE – KURIMANY                       Melničuk – Korub, Luščíková
BIJACOVCE – VÝBORNÁ o 12:00 hod. Ovšonka - Maličký

SP.ŠTIAVNIK – VRBOV 6.10.2018 o 15:00 hod.            Zacher - Petruľa, Gavalier

 

8. liga, 8.kolo, 7.10.2018 o 11:30 hod.
RAKÚSY – DÚBRAVA                          Bjalončík

LENDAK – GÁNOVCE                          Klimek

FRANKOVÁ – MATIAŠOVCE                Mirga

VLKOVCE – PODHORANY                   Duda 

DRAVCE – KRAVANY                          Demeter - Gavalier

 

 

 

Dorast 4. liga, 9.kolo, 6.10.2018 o 14:00 hod.
HUNCOVCE – BATIZOVCE                   Petrík

V.LOMNICA – SP.HRHOV                    Ovšonka

ŠTRBA – SP.ŠTIAVNIK vo Švábovciach           Demeter

BIJACOVCE – HRANOVNICA               Vilman

HORKA – FAM POPRAD                      Korub - Bjalončík

ŠUŇAVA – TOPOREC                          Duda

 

Žiaci 3. liga, 9.kolo, 6.10.2018 o 11:00 hod.
SP.ŠTVRTOK – BATIZOVCE                Vilman

ŠVÁBOVCE – SP. BYSTRÉ                 Demeter

L.TEPLIČKA – VÝBORNÁ                     Petruľa

SLOV.VES – SP.ST.VES                     Mirga

HORKA – V.LOMNICA                          Korub

VIKARTOVCE – HUNCOVCE                Gavalier

 

Žiaci 4. liga, 9.kolo, 6.10.2018 o 11:00 hod.
STRÁŽE – TOPOREC                           Petrík

SP.TEPLICA – VRBOV                         Zacher

ŠUŇAVA – MATIAŠOVCE                    Duda

V.SLAVKOV – GÁNOVCE                    Ovšonka

.
.
.
.

POHÁR PFZ štvrťfinále 26.9.2018 o 16:00 hod.
HORKA - VIKARTOVCE Dzivjak - Zacher, Zemčák              

SP.TEPLICA - SP.ŠTIAVNIK    Kočiš - Petruľa, Hrušovský

KURIMANY - SP.ŠTVRTOK Gavalier - Petrík, Luščíková

SP.BELÁ - VÝBORNÁ Korub - Poracký, Duda

.
.
.
.

6. OMV liga, 9.kolo, 30.9.2018 o 15:30 hod.
SP.BYSTRÉ – HUNCOVCE                  Fabíny – Petrík, Melničuk

HORKA – SP.ŠTVRTOK                       Korub – Bjalončík, Mišalko

L.TEPLIČKA – VIKARTOVCE                Hrušovský – Petrilla, Ovšonka

STRÁŹE – ŠTRBA                                Kočiš – Koč, Zacher

SP.TEPLICA – SP.HRHOV                   Petruľa – Maličký, Luščíková - Michna

SP.BELÁ „B“ – TOPOREC o 17:00 hod.            Gavalier - Klimek, Mirga
V.SLAVKOV – BATIZOVCE 29.9.2018 o 15:30 hod.      Maličký - Bjalončík, Korub

 

Nakoľko je v nedeľu posledný deň mesiaca všetky zápisy v ISSF musia byť uložené do nedele 21:00 hod!!

 

7. liga, 9.kolo, 30.9.2018 o 12:00 hod.
JÁNOVCE – MLYNČEKY                    Ovšonka – Hrušovský, Petrilla

KURIMANY – LÚČIVNÁ                      Bjalončík – Korub, Mišalko

VRBOV – ŠUŇAVA                              Mičko - Zemčák, Fabíny

SLOV.VES – HOZELEC                       Demeter - Koščák, Olejár - Michna

SP.HANUŠOVCE – BIJACOVCE           Zacher – Koč, Kočiš

VÝBORNÁ – VLKOVÁ                          Maličký – Petruľa, Luščíková

SP.ŠTIAVNIK – VERNÁR 29.9.2018 o 15:30 hod.          Duda – Poracký, Mišalko

 

8. liga, 7.kolo, 30.9.2018 o 12:00 hod.
DRAVCE – RAKÚSY                            Melničuk

KRAVANY – VLKOVCE                         Petrík 

PODHORANY – FRANKOVÁ                Mirga

MATIAŠOVCE – LENDAK                     Klimek

GÁNOVCE – DÚBRAVA o 10:30 hod.   Gavalier

 

 

Dorast 4. liga,





 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk