Dnes oslavuje meniny : Albína zajtra Kornélia
Pondelok, 16. december 2019,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ!!!!

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápasovou súpiskou.

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2019/2020 je zavesený na stránke. Žiadame R o dôsledné naštudovanie.

 

.

Dospelí 6.liga, 14.kolo, 3.11.2019 o 13:30 hod.

BATIZOVCE – SP.ŠTVRTOK                B.Maličký – Výrostek, Závadský

V.SLAVKOV – STRÁŽE                        Korub – Petrík, Melničuk

SP.BELÁ „B“ – HUNCOVCE                  Gallik – Džubák, Skasko

SP.TEPLICA – HORKA                         Ovšonka – Matejka, Mirga

SP.BYSTRÉ – TOPOREC                     Gavalier – Koč, Šingliar

L.TEPLIČKA – ŠTRBA                           Zacher – Kočiš, Vilman

SP.ŠTIAVNIK – ŠUŇAVA 2.11.2019 o 13:30 hod.          Džubák – Skasko, Zacher

 

Dospelí 7.liga, 14.kolo, 3.11.2019 o 10:00 hod.

KRAVANY – LENDAK                          Kočiš – Zacher, Vilman

HOZELEC – KURIMANY                       Koč – Gavalier, Šingliar

SLOV.VES – JÁNOVCE                       Petruľa – Fabíny, Mirga

SP.HRHOV – VLKOVÁ                         Petrík – Melničuk, Korub

VLKOVCE – VRBOV                            Skasko – Džubák, Gallik

LÚČIVNÁ – BIJACOVCE                       Výrostek – B.Maličký, Závadský

VERNÁR – SP.HANUŚOVCE 1.11.2019 (piatok) o 10:30 hod.  Melničuk - Korub, Fabíny

 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 10.kolo 2.11.2019 o 11:00 hod.

BIJACOVCE – GR.PETROVCE                         Melničuk

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 7.kolo 2.11.2019 o 14:00 hod.

ŠUŇAVA – VRBOV                              Výrostek

 

Žiaci U15 4.liga 11.kolo 2.11.2019 o 11:00 hod.

ŠUŇAVA – VRBOV                              Výrostek


.
.
.
.
.
.

Dospelí 6.liga, 13.kolo, 27.10.2019 o 14:30 hod.

ŠTRBA – SP.ŠTIAVNIK                        Koč – Závadský, Gallik

L.TEPLIČKA – TOPOREC                     Kočiš – Skasko, Gavalier

SP.BYSTRÉ – HORKA                         Zacher – Džubák, bez AR2

SP.TEPLICA – HUNCOVCE                  Korub – Vilman, Ovšonka 

SP.BELÁ „B“ – STRÁŽE                       Hrušovský – Petrík, Mirga

V.SLAVKOV – SP.ŠTVRTOK                Olejár – Poracký, bez AR2 - DZ Michna

BATIZOVCE – ŠUŇAVA                        M.Maliňák – Výrostek, B.Maličký

 

Dospelí 7.liga, 13.kolo, 27.10.2019 o 11:00 hod.

BIJACOVCE – KRAVANY                     Pristač – Melničuk, Gallik

LÚČIVNÁ – VRBOV                              Výrostek – M. Maliňák, B.Maličký

VLKOVCE – VLKOVÁ                          Džubák – Zacher, Koč

SLOV.VES  - KURIMANY                      Petrík – Hrušovský, Mirga

HOZELEC – SP.HANUŠOVCE              Vilman – Korub, Ovšonka - DZ Michna

VERNÁR – LENDAK o 10:30 hod.        Skasko – Gavalier, Kočiš

SP.HRHOV – JÁNOVCE o 14:30 hod.   Melničuk – bez AR1, bez AR2

 

 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 11.kolo 26.10.2019 o 14:00 hod.

HRANOVNICA – SP.BYSTRÉ               B.Maličký

GR.PETROVCE – SP.ŠTVRTOK           Vilman

HORKA – SP.ŠTIAVNIK                        Gallik

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 11.kolo 26.10.2019 o 14:00 hod.

ŠUŇAVA – L.TEPLIĆKA                       Ovšonka

BATIZOVCE – SP.TEPLICA                  Skasko

ŠTRBA – HUNCOVCE vo Švábovciach Olejár

V.SLAVKOV – VRBOV                         Koč

 

Žiaci U15 3.liga 11.kolo 26.10.2019 o 11:00 hod.

HUNCOVCE – SLOV.VES                    Koč

L.TEPLIČKA – VÝBORNÁ                     Olejár

SP.BYSTRÉ – SP.ŠTVRTOK                B.Maličký

VIKARTOVCE – SP.ST.VES 25.10.2019 (piatok) o 15:30 hod.   Gavalier

 

Žiaci U15 4.liga 11.kolo 26.10.2019 o 11:00 hod.

ŠUŇAVA – TOPOREC                          Ovšonka

STRÁŽE – HORKA      v NTC               Skasko

VRBOV – MATIAŠOVCE                       Korub
.
.





 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk