Dnes oslavuje meniny : Jozef zajtra Víťazoslav
Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie

Nadpis: Reorganizacia 09.03.2022, 11:38 (x)
Od:   Jano Durica [IP:78.99.33.245]
Poprosil by som info pre kluby ohladom plánovaných reorganizácii súťaži. Súťažný poriadok je plný informácii o pokutách za priestupky, no o tak podstatnej veci ani čiarka!!

Kluby by mali byť informované, ako bude reorganizácia realizovaná. (cca)

Nadpis: Zbierka 22.08.2021, 10:54 (x)
Od:   Alex Blažkovič [IP:178.40.47.227]
Dobrý deň, asi tu už nikto nerieši futbal z 2008 atď.... Chcem sa len opýtať či nemá niekto fotografie klubu SZM Strážky zo zápasov alebo aj spoločné fotenie, lebo ja si to obdobie futbalu nepamätám nakoľko som dorastenec a zbieram ich staré fotografie.

Nadpis: Re: Dohrávanie súťaží 20.05.2021, 14:05 (x)
Od:   Pepero [IP:168.235.197.229]
Uplne suhlasim pre nas jednoznacne zbytocne

Nadpis: Dohrávanie súťaží 17.05.2021, 16:50 (x)
Od:   Jano Durica [IP:78.99.33.210]

Čo tak dať možnosť vyjadriť sa klubom aj v našom okrese..
Nech sa rozhodnú.

Nadpis: RIP 03.12.2020, 09:02 (x)
Od:   kalimero [IP:109.236.112.20]
Včera 02.12.2020 zomrel dlhoročný rozhodca a delegát Ján Koč. Česť jeho pamiatke.

Nadpis: Spišská Belá - Spiíšské Bystré 11.09.2020, 23:06 (x)
Od:   ladislav josko [IP:95.103.24.12]
Pozrel som si zápas Spišská Belá - Spišské Bystré. Prvý gól mala dať Spišská Belá v 14 minúte. Pre istotu som si to pozrel dvakrát. Na videozázname z prvého polčasu som nevidel, žeby Spišská Belá strelila gól. Iba na svetelnej tabuli je už 1:0. Žeby sa strihali záznamy?

Nadpis: Milan Lešundák 11.09.2020, 00:04 (x)
Správa o jeho úmrti ma prekvapila. Ľudí, ktorí niečo urobili pre futbal pod Tatrami by sme si mali vážiť. Česť jeho pamiatke. Navrhujem aby všetky zápasy v sobotu a nedeľu, ktoré riadi PFZ sa začali minútou ticha.

Nadpis: RIP 09.09.2020, 12:05 (x)
Od:   Kaly [IP:109.236.112.40]
S Milanom Lešundákom som zažil za 11 rokov pôsobenia Veľa pekných zápasov.Česť jeho pamiatke.

Nadpis: IV.L S 24.08.2019, 19:10 (x)
Od:   Neton [IP:178.40.104.211]
SP.BELA - SABINOV 3:1(2:1)

Nadpis: Re: 7.liga 14.08.2019, 11:19 (x)
Od:   spravca [IP:194.154.250.15]
Jožko nechcem suplovať ŠTK, ale napíšem svoj názor resp. dám protiotázku.
Pamatáš sa ako to bolo v Bijacovciach v prvej sezóne v 2.triede?
Do kabíny R sa zmestil jeden rozhodca, o čistote a teplej vode sa môžeme baviť taktiež...
Bolo potrebné doplniť 7.ligu na počet 14 a Vlkovce dostali výnimku na určitý čas - dokedy musia doriešiť potrebné veci. Tak ako ste aj vy v Bijacovciach dostali čas a priestor na doriešenie v tom čase.
Stránok (904): [1] 2 3 ... 904

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk