Dnes oslavuje meniny : Tadeáš zajtra Adriána
Utorok, 25. jún 2019,
Prihlásenie | Registrácia
Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie


Nadpis: Re: Re: Otazka 22.09.2018, 11:10 (x)
Od:   Jankooo [IP:188.123.99.235]
Neviem kto tu prispieva anonymne, ale ja to nebudem. Pri registracii som vyplnil vsetky povinne udaje, ktore su potrebne vyplnit na registraciu. Cize ja anonym iste niesom. A este reakcia k rozhodcovi a jeho trestu. Pokuty, ktore dostali kluby a mozno aj niektory funkcionari boli zverejnene v US a trest pre rozhodcu nie. Zda sa Vam to ferove? To, ze ho nechcete dostat pod tlak sa mi zda byt take alibisticke. A tu moznost, ktora je ,ze klub ma moznost poziadat o vzhliadnutie videozaznamu odbornu komisiu vyizilo kolko klubov a kolkokrat? Niektore kluby maju problem s financiami a nie este platit tieto piziadavky. Ak chcete byt transparentny a zlepsovat svoje posobenie, vychadzat v ustrety klubom, tak skuste zrusit poplatky za namietky klubov. Nevravim, ze na stalo, skuste to na neake obdobie a potom zhodnotit co to prinieslo. Dakujem za Vasu reakciu.

Nadpis: Re: Otazka 21.09.2018, 15:06 (x)
Od:   spravca [IP:89.233.144.62]
Pár reakcií:
1. Príspevky sa mažu ak anonymne niekto menuje na tomto fóre a znevažuje kohokoľvek menovite. Mimochodom podobne je to aj u vás. Takže ich zmažem tiež.
2. Kto hádže všetkých rozhodcov do jedného vreca - tak nie je pre mňa partner na debatu. A netýka sa len rozhodcov. V každej skupine /tréneri, hráči, funkcionári, diváci atď.../ sú rozdielní ľudia s rozdielnými povahami aj výkonnosťou... kto si to neuvedomuje mal by sa zamyslieť sám nad sebou.
3. Súhlasím s názorom, že dobre výkony u rozhodcu nedokážeme oceniť, ale jednu chybu budeme vykrikovať ešte aj 5 rokov ... /poznám aj na sebe, ale rešpektujem tento pocit s ktorým sa nie každý R dokáže vysporiadať a preto nedám neodborne kydať na svojich rozhodcov v PFZ/
4. Vami menovaný rozhodca vôbec nie je nedotknutelný a boli urobené opatrenia s ktorými ale nebudem informovať verejnosť a dostávať tak rozhodcov pod tlak. Ak stratí rozhodca dôveru KR, tak ho jednoducho nezaradíme na nominačnú listinu. Ale pokial ju má - tak jediný prostriedok ako má klub možnosť vyjadriť nesúhlas - je požiadať o vzhliadniutie VIDEOZÁZNAMU odbornú komisiu. Vyjadrovanie sa kriticky na nete považujem za nekorektné a neetické - pokial je to anonymné.

Nadpis: Otazka 20.09.2018, 07:06 (x)
Od:   Jankooo [IP:85.135.235.165]
Pan spravca, rad by som sa spytal preco sa tu v knihe odkazov mažu prispevky, ktore sa tykali p. Koča. To čo bolo o nom napisane, bola uplna pravda, ze je arogantny, casto zo seba rabi ŠAŠA a tvari sa ako boh. Viete dobre ako to je, ze stokrat urobite nieco dobre a raz to pokazite a skoro vsetci si budu pamatat ako ste to pokazili. To iste mate s rozhodcami. Mozete mat sto dobrych a jedneho zleho, akym je p. Koč a vsetci tych rozhodcou b8du hadzat do jedneho vreca. Skuste sa raz prist pozriet na neaky zapas, ktory bude viest ako hlavny rozhodca, ale bez toho aby o tom vedel a uvidite to divadlo. A co sa tyka toho zapasu Batizovce- Lip.Teplicka. rozhodca urobil chybu ale vsetci okolo dostali pokuty len p. Koč je nedotknutelny. Viem, ze maye malo rozhodcou, ale takymto sposobom si ich ani neziskate.

Nadpis: Re: Veľká Lomnica-Toporec ,,U 19 14.09.2018, 10:18 (x)
Od:   spravca [IP:89.233.144.62]
PFZ / všetky jeho príslušné komisie/ sa zaoberá každým podnetom v ISSF ale riešiť niečo na základe príspevku v knihe odkazov ja osobne určite nebudem.
Ak sa udialo niečo na stretnutí, čo je za "čiarou" a rozhodca to neuviedol, neriešil, prehliadol - každý klub má možnosť postupovať legislatívne cez ISSF. Každý, kto tak urobil, dostal odpoveď po vyriešení prípadu príslušnou komisiou.

Nadpis: Veľká Lomnica-Toporec ,,U 19" 10.09.2018, 15:26 (x)
Od:   Martin Čepišák [IP:178.40.102.194]
Chcel by som poprosiť všetkých kompetentných, ktorý vedú PFZ a majú v sebe štipku charakteru, aby nezatvárali očí pred znehodnocovanim futbalu v mládežníckych kategóriách. Je smutné, že sa človek musí báť odohrať stretnutie v podmienkach ake vládnu vo Veľkej Lomnici!!!! Ta tlupa rómskych tenegerov, ktorí sa už pred zápasom vyhrážajú, že ak prehrajú tak na ihrisko nabehne celá osada atď. Počas zápasu nevyberavé zákroky, ktoré chvalabohu neskončili nijakým vážnejším zranením. Po každom faule na nich, ktorý nebol nijak cielený, ale vyplyval z hry znovu vyhrážky a skákanie do bitky, ktoremu sa rozhodca len ticho prizeral a namiesto toho aby si urobil poriadok na ihrisku si ešte robil srandu z mojich hráčov, kde jeden z mojich hráčov dostal očividne lakťom po odohratí lopty do brucha tak rozhodca mu zahlásil citujem: ,, Ti premiešal raňajky čo? " Funkcionári V.Lomnica po mojom vyzvaní, aby si trošku ukludnili hráčov, lebo niekoho zmrzačia mi tréner z nemým výrazom povedal citujem: ,, čo mám s nimi robiť? " zrejme ma z nich sám strach. A ešte čerešnička na torte po zápase v kabíne rozhodcu keď som bol nahlásiť zranenia mojich hráčov mi rozhodca povie " tu je horšie jak vo Vybornej ". Takže na jednej strane si uvedomujú, čo sa tam deje ale nie su schopný a hlavne ochotny s tým niečo urobiť!!!!! Som z toho znechutený a nielen ja ,ale aj moji hráči. A preto Vás pán správca prosím o reakciu a odpoveď na otázku dokedy to budete tolerovať.

Nadpis: Re: Re: Re: ?????????? 09.08.2018, 00:05 (x)
Od:   spravca [IP:195.91.97.13]
Presne tak netreba diskutovať - stačí vypisovať a vykrikovať hlúposti bez znalosti pravidiel. Aj keď tie vaše sú smiešne!!!
1.Čo je za pojem "faul hráča v hre"?
2.Kde sa v pravidlách píše o "prvom faule"?
3.Ak údajne videozáznam ukazuje na iného hráča, prečo nedá klub podnet na DK?
...nech si každý urobí vlastný názor...

Prvý priestupok hráča súhlasím! Ale podrazil vo vyloženej šanci súpera postupujúceho samého na bránku - čo mal dostať:
A - pohladkanie?
B - varovanie?
C - skutok sa nestal?
Fakt ma takéto príspevky presviedčajú o tom, že asi je čas nechať to na takých odborníkov podobných Vám. Viem čas stráviť aj rozumnejšie ako venovať sa školeniam nových a následne pozerať ako im poniektorí "pravidloví odborníci" berú chuť a končia.

Netvrdím, že sa R nemôže pomýliť - vidíme aj na vyššej úrovni. Aj ja som chybu urobil a neraz! Ale v tomto zápase boli rozhodcovia nepodstatní.... aspoň pre tých čo sú trochu objektívni. Ale chápem, že vlastnú neschopnosť je jednoduchšie zhodiť na vinu iného...

Nadpis: Re: Re: ?????????? 08.08.2018, 21:11 (x)
Od:   brejk [IP:87.244.209.253]
Ďakujeme pekne za učebnicové vysvetlenie nových pravidiel, lenže tieto nové pravidlá v praxi vyzerali odlišne pre domácich hráčov a hosťujúcich hráčov hlavne v udeľovaní kariet, hlavne tej červenej /??? bol to prvý faul hráča v hre, podľa videozáznamu ju mal dostať celkom iný hráč ozaj faulujúci/. Urobte si z tohoto vlastný názor. Viac k tomuto nebudem diskutovať a prajem Vám pekný večer.

Nadpis: Re: ?????????? 08.08.2018, 18:03 (x)
Od:   spravca [IP:89.233.144.62]
Dobre sa mi spalo. S dobrým pocitom navyše, že som vysvetlil nové pravidlá /platné už viac ako rok/ niektorým hráčom aj funkcionárom, ktorí ich nepoznali. Ja keď niečo nepoznám alebo neviem, tak sa zvyknem opýtať a nechám si to vysvetliť tým, kto to pozná - ale určite nebudem robiť so seba hulváta ako to urobilo pár hráčov z V.Slavkova. Je potrebné sa sa vzdelávať aj po stránke pravidiel, ktoré sa menia každý rok.
Ak chce niekto kritizovať rozhodcu - tak by mal poznať pravidlá futbalu, lebo situácie o ktorých sa diskutovalo BOLI UČEBNICOVÉ podľa ZMIEN PRAVIDIEL z roku 2017. To nebolo ani na diskusiu.
Obe situácie budú predmetom najbližšieho seminára, kde to bude ukázané ako vzorový príklad.

Nadpis: ?????????? 06.08.2018, 17:08 (x)
Od:   brejk [IP:87.244.209.253]
Dobrý deň. Zaujímalo by ma, či sa pánu hlavnému rozhodcovi /ligovému/ dobre spalo po zápase v Spišskom Štvrtku ?????

Nadpis: U 19 05.07.2018, 09:33 (x)
Od:   Kaly [IP:109.236.120.226]
Dobrý deň , prosím o prelosovanie súťaže dorastu U 19 v novej sezóne . Podľa môjho názoru je 14 družstiev v jednej skupine Veľa a týchto mladí chlapci 26 zápasov v sezone nezvládnu psychicky ani fyzicky. Navrhujem dve skupiny po 7 a hrať prípadne trojkolovo každé družstvo 18 zápasov
.
Stránok (903): 1 ... 2 [3] 4 5 6 ... 903
 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk