Dnes oslavuje meniny : Ľudovít zajtra Samuel
Nedeľa, 25. august 2019,

Archív ÚS - správy do 1.10.2008

1. Správa ŠTK:
- ŠTK kontumuje stretnutie 2.triedy 26.kolo Podhorany – Lendak pre pokles hráčov hostí pod 7. Výsledok 6:1 dosiahnutý na HP ostáva v platnosti

- ŠTK kontumuje stretnutie 1.triedy 28.kolo Toporec – Jánovce 0:3 kont. pre inzultáciu AR divákom. Prípad odstupuje DK

- ŠTK schvaľuje konečné tabuľky súťaži PFZ.
- ŠTK odráta na návrh DK FK Ihľany 3 body za štart družstva v zastavenej činnosti
- ŠTK upozorňuje kluby o zaslanie prihlášok do 27.6.2008. Štartovné vo výške 1.trieda 3.000,- Sk, 2.trieda 2.500.-Sk, 3.trieda 2.000,- Sk je potrebné uhradiť taktiež do termínu 27.6.2008 a doklad o zaplatení doručiť na sekretariát PFZ.
- ŠTK oznamuje FK, že aktív ŠTK PFZ sa uskutoční 9.7.2008 (streda) o 16:00 hod. v hoteli Satel.

KONEČNÁ TABUĽKA - I.trieda - KAMZÍK
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. FK 05 Levoča 28 23 3 2 88 : 29 72 30
2. OFK Kravany 28 21 3 4 78 : 33 66 24
3. Slavoj Spišská Belá 28 15 3 10 71 : 49 48 6
4. OŠK Spišský Štvrtok 28 15 2 11 46 : 46 47 5
5. FK LOBBE Žakovce 28 12 3 13 50 : 64 39 -3
6. FK Marco Climatech Hranovnica 28 12 3 13 43 : 57 39 -3
7. ŠM Veľký Slavkov 28 10 6 12 58 : 52 36 -6
8. Tatranská Lomnica 28 9 7 12 45 : 45 34 -8
9. Slávia Dunajec Spišská Stará Ves 28 9 6 13 53 : 60 33 -9
10. ŠK Zemedar Poprad - Stráže 28 8 8 12 47 : 54 32 -10
11. Družstevník Jánovce 28 9 5 14 41 : 60 32 -10
12. TJ Družstevník Batizovce 28 9 3 16 53 : 63 30 -12
13. Družstevník Lučivná 28 7 8 13 42 : 56 29 -13
14. Tatran Mlynčeky 28 8 5 15 44 : 63 29 -13
15. Toporec 28 6 9 13 30 : 58 24 -15
16. Tatran Huncovce - odhlásili sa zo súťaže 0 0 0 0 0 : 0 0 0

KONEČNÁ TABUĽKA - II.trieda
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Partizán Vernár 26 19 4 3 80 : 26 61 22
2. OFK Vikartovce 26 19 4 3 100 : 39 61 22
3. Nový život Vrbov 26 18 2 6 100 : 32 56 17
4. TJ Baník Hôrka 26 12 5 9 62 : 53 41 2
5. 1.FC Mengusovce 26 12 5 9 50 : 46 41 2
6. FK Lendak 26 13 2 11 57 : 63 41 2
7. SZM Strážky 26 11 1 14 53 : 64 34 -5
8. OFK Spišská Teplica 26 10 3 13 40 : 42 33 -6
9. TJ J.M. Bušovce 26 9 2 15 40 : 68 29 -10
10. Dynamo Podhorany 26 7 7 12 36 : 62 28 -14
11. OFK Šuňava 26 7 4 15 59 : 63 25 -11
12. Výborná 26 8 1 17 30 : 79 25 -14
13. FK Nižné Repaše 26 6 6 14 44 : 74 24 -15
14. TJ Tatran Liptovská Teplička 26 6 4 16 45 : 85 22 -17

KONEČNÁ TABUĽKA - III.A trieda
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Prebojník Hozelec 20 17 1 2 72 : 25 52 22
2. FK Granč-Petrovce 20 14 4 2 82 : 26 46 16
3. Družstevník Spišský Štiavnik 20 14 2 4 62 : 36 44 14
4. FK Švábovce 20 11 3 6 64 : 23 36 6
5. Požiarnik Vlkovce 20 9 4 7 52 : 58 31 1
6. FO Gánovce 20 7 4 9 59 : 48 25 -5
7. FK Dúbrava 20 7 4 9 44 : 44 25 -5
8. FK 05 Levoča "B" 20 7 3 10 45 : 56 24 -6
9. FK Družstevník Kurimany 20 6 2 12 30 : 58 17 -10
10. FK Bijacovce 20 3 1 16 34 : 82 10 -20
11. FAM Poprad 20 1 0 19 27 : 113 3 -27


KONEČNÁ TABUĽKA - III.B trieda
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Družstevník Slovenská Ves 18 12 3 3 54 : 24 39 12
2. Iskra Stará Lesná 18 11 4 3 52 : 31 37 13
3. TJ Tatran Spišské Hanušovce 18 9 2 7 42 : 32 29 -1
4. Magura Reľov 18 5 6 7 29 : 30 21 -3
5. FK Ihľany 18 9 2 7 46 : 39 20 2
6. Družstevník Franková 18 5 0 13 30 : 59 15 -15
7. Slovan Tatranská Kotlina 18 3 1 14 26 : 64 10 -17
8. Slovan Červený Kláštor - odhlásili sa 0 0 0 0 0 : 0 0 0

 

KONEČNÁ TABUĽKA - dorast sk.A
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. FO Gánovce 18 15 2 1 68 : 28 47 20
2. Partizán Vernár 18 12 2 4 60 : 36 38 11
3. TJ Baník Hôrka 18 10 1 7 67 : 39 31 4
4. Družstevník Spišský Štiavnik 18 9 4 5 45 : 30 31 4
5. OŠK Spišský Štvrtok 18 7 3 8 41 : 42 24 -3
6. OFK Spišská Teplica 18 7 3 8 44 : 52 24 -3
7. Družstevník Lučivná 18 5 3 10 33 : 50 18 -9
8. Družstevník Jánovce 18 5 3 10 31 : 51 18 -9
9. ŠK Štrba 18 5 2 11 31 : 52 17 -10
10. 1. FC Mengusovce 18 2 3 13 21 : 61 9 -18
11. FK Švábovce - odhlásili sa zo súťaže 0 0 0 0 0 : 0 0 0
12. OFK Kravany - odhlásili sa 0 0 0 0 0 : 0 0 0


KONEČNÁ TABUĽKA - dorast sk.B
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Iskra Stará Lesná 14 12 1 1 63 : 19 37 16
2. Slavoj Spišská Belá 14 11 1 2 60 : 21 34 13
3. Slávia Dunajec Spišská Stará Ves 14 7 3 4 54 : 32 24 6
4. FK Vysoké Tatry-Starý Smokovec 14 6 2 6 46 : 38 20 -4
5. Tatran Huncovce 14 6 1 7 38 : 45 19 1
6. Požiarnik Vlkovce 14 3 1 10 42 : 47 10 -11
7. TJ J. M. Bušovce 14 3 1 10 34 : 69 10 -14
8. Družstevník Mlynica 14 2 2 10 32 : 98 8 -13
9. Voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0
10. Toporec - vylúčený zo súťaže 0 0 0 0 0 : 0 0 0
11. Tatran Mlynčeky- odhlásili sa 0 0 0 0 0 : 0 0 0
12. FK LOBBE Žakovce - odhlásili sa 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Kvalifikácia – o víťaza: Gánovce – St.Lesná 7:0


KONEČNÁ TABUĽKA - žiaci skupina A
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. OFK Kravany 16 12 1 3 74 : 28 37 13
2. Družstevník Spišský Štiavnik 16 12 1 3 48 : 23 37 13
3. TJ Družstevník Batizovce 16 10 1 5 47 : 31 31 7
4. OFK Šuňava 16 8 3 5 42 : 37 27 3
5. ŠK Štrba 16 6 3 7 45 : 54 21 -3
6. TJ Baník Hôrka 16 5 3 8 44 : 36 18 -6
7. ŠM Veľký Slavkov 16 5 1 10 26 : 38 16 -8
8. Tatranská Lomnica 16 4 3 9 24 : 56 15 -9
9. Družstevník Mlynica 16 1 2 13 32 : 79 5 -19
10. Voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0


KONEČNÁ TABUĽKA - žiaci skupina B
# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Tatran Huncovce 18 15 1 2 56 : 23 46 19
2. Tatran Mlynčeky 18 14 3 1 80 : 11 45 18
3. FK Nižné Repaše 18 10 5 3 41 : 17 35 8
4. Požiarnik Vlkovce 18 8 3 7 47 : 33 27 0
5. Nový život Vrbov 18 7 4 7 39 : 32 25 -2
6. Dynamo Podhorany 18 7 2 9 26 : 37 23 -4
7. Družstevník Slovenská Ves 18 6 3 9 25 : 42 21 -6
8. FK LOBBE Žakovce 18 5 3 10 15 : 41 18 -9
9. Toporec 18 2 4 12 17 : 60 10 -17
10. SZM Strážky 18 1 2 15 14 : 64 5 -22


Kvalifikácia o víťaza: Huncovce – Kravany 0:8

 

3. Komisia R a DZ:
- KR oznamuje, že letný seminár sa uskutoční dňa 19. a 20.7.2008 v Tatranskej Lomnici. Zraz je o 7:30 v škole v prírode v Tatranskej Lomnici. Okrem už ospravedlnených KR považuje účasť ostatných za neoddeliteľnú súčasť zaradenia na nomin. listiny v roč.2008/2009
Chyby: Chovančík, Žiga, DZ Alexa – neskoro doručený zápis


4. Správa DK:
- DK trestá zastavením činnosti nepodmienečne na:
1 stretnutie za 4xŽK: Schneider Matúš č.p.890815 (Batizovce)-poplatok 100+100 Sk, Paračka Marek č.p.780712 (L.Teplička)-poplatok 100+100 Sk, Mirga Peter č.p.890429 (Výborná), Rovder Ján č.p.841228 (N.Repaše)-1/5a, Husár František č.p.860806 (Hranovnica)-poplatok 100+100 Sk
2 stretnutia za 8xŽK: Čečot Slavomír č.p.740924 (Kravany)-poplatok 100+100 Sk, Riš Ondrej č.p.710408 (Levoča)poplatok 100+100 Sk
1 stretnutie: Mitura Stanislav č.p.850802 (Toporec)-1/5a-poplatok 100+100 Sk
2.stretnutia: Knurovský Peter č.p.690625 (Jánovce)-1/1b,
3 stretnutia: Tomas Peter č.p.770716 (Sp.Belá)-1/3b, Chodanič Rastislav č.p.830115 (Strážky)-1/6b
4 stretnutia: Pavlov Lukáš č.p.891228 (N.Repaše)-1/3b-poplatok 100+100 Sk
5 stretnutí: Strakuľa Peter č.p.791001 (Toporec)-1/3b-poplatok 100+100 Sk

- DK trestá fin. pokutou 5.000,- Sk FK Toporec za inzultáciu AR divákom v stretnutí Toporec – Jánovce a za nedostatočnú usporiadateľskú službu.

- DK trestá FK Toporec uzatvorením ihriska na 2 stretnutia nepodmienečne, domáce stretnutia odohrať vo vzdialenosti min. 15 km od areálu štadióna bližšie k súperovi., návrh na ŠTK kontumovať stretnutie Toporec-Jánovce 0:3 kont., zároveň trestá p. Pompu Gastáva (Toporec)zákazom výkonu akejkoľvek funkcie v súvislosti so súť.stretnutím do 31.12.2008 – poplatok 250 Sk.

- DK trestá FK Toporec fin.pokutou 200 Sk FK Toporec za neúčasť na zasadnutí DK.

- voči rozhodnutiam možno podať odvolanie do 15 dní od ich oznámenia.

 

 


[Späť]




 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk