Dnes oslavuje meniny : Iľja, Eliáš zajtra Daniel
Sobota, 20. júl 2019,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ a v žiadnom prípade neuzatvárať zápis úplne.

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápisom o stretnutí.

 

 

* * *  Štart hráčov vo všetkých kategóriach je možný len na nové plastové registračné preukazy, ak hráč nemá registračný preukaz, môže nastúpiť na stretnutie len za určitých podmienok - viď TU. Náhľad správne vyžiadaného preukazu TU, náhľad nevyžiadaného preukazu TU

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2018/2019 je zavesený na stránke. Žiadame R o dôsledné naštudovanie.

.

6. OMV liga, 26.kolo, 16.6.2019 o 17:00 hod.

HORKA – L.TEPLIČKA                         Petruľa – Ovšonka, Závadský

SP.ŠTVRTOK – SP.TEPLICA                Korub – Petrík, Kvasil

TOPOREC – V.SLAVKOV                     Gavalier – Vilman, Koč 

VIKARTOVCE – BATIZOVCE                Kočiš – B.Maličký,  Gallik - DZ Chmura

ŠTRBA – SP.HRHOV                           Hrušovský – Zacher, Melnicuk - DZ Maliňák
SP.BYSTRÉ – STRÁŽE    o 15:00hod.  B.Maličký – Malejčíková, Gallik

HUNCOVCE – SP.BELA „B“  15.6.2019 o 16:30hod.  Duda – Hrušovský, Korub

 

7. liga, 26.kolo, 16.6.2019 o 13:30 hod.
KURIMANY – VRBOV                           Petrík – Korub, Duda

JÁNOVCE – SLOV.VES                       Vilman – Gavalier, Koč

LÚČIVNÁ – SP.HANUŠOVCE               Zacher – Hrušovský, Bjalončík

HOZELEC – BIJACOVCE                     Ovšonka – Petruľa, Závadský
ŠUŇAVA – VLKOVÁ   15.6. o 17:00 hod.          Bjalončík – Gavalier, Malejčíková

 

SP.ŠTIAVNIK – VÝBORNÁ 15.6. o 17:00 hod.              Kočiš - Ovšonka, Zacher

 

Dorast U19, 22.kolo, 15.6.2019 o 14:00 hod.
HUNCOVCE – ŠTRBA                          Koč

SP.ŠTIAVNIK – HORKA                        M.Maliňák

HRANOVNICA – ŠUŇAVA                    Zacher

FAM POPRAD – TOPOREC vo Švábovciach    Vilman

SP.HRHOV – BIJACOVCE o 10:30 hod.           Vilman

BATIZOVCE – V.LOMNICA 14.6. (piatok) o 17:00 hod.   Gavalier

 

Žiaci U15 3.liga, 22.kolo, 15.6.2019 o 11:00 hod.
BATIZOVCE – ŠVÁBOVCE                   Kočiš

SP.ŠTVRTOK – L.TEPLIĆKA                Melničuk

SP.BYSTRÉ – SLOV.VES                    Závadský – M.Maliňák

VÝBORNÁ – HORKA                            Koč

SP.ST.VES – VIKARTOVCE o 10:00 hod.   Duda

V.LOMNICA – HUNCOVCE                   Ovšonka

.
.
.
.
.
.

6. OMV liga, 25.kolo, 9.6.2019 o 17:00 hod.

SP.HRHOV – HUNCOVCE                    Kočiš – Melničuk, Petrík

BATIZOVCE – ŠTRBA                          Hrušovský – Olejár, Petruľa

V.SLAVKOV – VIKARTOVCE                Gavalier – Vilman, Závadský

SP.TEPLICA – TOPOREC                     Koč – Bjalončík, Mišalko

STRÁŽE – SP.ŠTVRTOK                      Ovšonka – Matejka, Gallik       

L.TEPLIČKA – SP.BYSTRÉ                  B.Maličký – Zacher, Kvasil

SP.BELÁ „B“ – HORKA                         Duda – Korub, Malejčíková - DZ Koščák

 

7. liga, 25.kolo, 9.6.2019 o 13:30 hod.
VLKOVÁ – HOZELEC                           Poracký – Dzivjak, Ovšonka

VÝBORNÁ – ŠUŇAVA                          Vilman – Gavalier, Závadský

SP.HANUŠOVCE – SP.ŠTIAVNIK         Korub – Duda, Malejčíková

SLOV.VES – LÚČIVNÁ                         Gallik – Zemčák, Turcsanyi

VRBOV – JÁNOVCE                            Petruľa – Kočiš, Hrušovský

VERNÁR – KURIMANY                         Zacher - B.Maličký, Kvasil

 

8. liga, 18.kolo, 9.6.2019 o 13:30 hod.
RAKÚSY – KRAVANY                          Olejár - Mirga 

DRAVCE – PODHORANY                    Melničuk

VLKOVCE – MATIAŠOVCE                  Petrík

FRANKOVÁ – GÁNOVCE                     Mišalko 

LENDAK – DÚBRAVA                          Bjalončík – Koč - DZ Koščák

 

Dorast U19, 21.kolo, 8.6.2019 o 14:00 hod.
TOPOREC – BATIZOVCE                     Mirga zrušený!!!

ŠUŇAVA – FAM POPRAD                    Kočiš

HORKA – HRANOVNICA                      Duda

BIJACOVCE – SP.ŠTIAVNIK                 Vilman

ŠTRBA – SP.HRHOV vo Švábovciach  Gavalier

V.LOMNICA – HUNCOVCE                   Korub

 

Žiaci U15 3.liga, 21.kolo, 8.6.2019 o 11:00 hod.
HUNCOVCE – BATIZOVCE                   Petrik

VIKARTOVCE – V.LOMNICA                 Petruľa

HORKA –SP.ST.VES                           Duda

SLOV.VES – VÝBORNÁ                       Mišalko

L.TEPLIĆKA – SP.BYSTRÉ                  Kočiš

ŠVÁBOVCE – SP.ŠTVRTOK 10.6.2019 (pondelok) o 17:00 hod.          

 

Žiaci U15 4.liga, 21.kolo, 8.6.2019 o 11:00 hod.
SP.TEPLICA – TOPOREC                     Malejčíková - Gavalier

STRÁŽE – ŠUŇAVA                             Melničuk

VRBOV – V.SLAVKOV                         Závadský - Korub

MATIAŠOVCE – GÁNOVCE                  Mirga.

.
.
.
.
.

6. OMV liga, 24.kolo, 2.6.2019 o 17:00 hod.

HUNCOVCE – HORKA                         Petruľa – Melničuk, Vilman

SP.BYSTRÉ – SP.BELA „B“                 B.Maličký – Petrík, Mirga

SP.ŠTVRTOK – L.TEPLIČKA                Hrušovský – Ovšonka, Malejčíková

TOPOREC – STRÁŽE                           Kočiš – Gallik, Dunka

VIKARTOVCE – SP.TEPLICA                Zacher – Závadský, bez AR2

ŠTRBA – V.SLAVKOV                          Bjalončík – Korub, Gavalier

SP.HRHOV – BATIZOVCE                    Olejár – Koč, Kvasil - DZ Michna

 

7. liga, 24.kolo, 2.6.2019 o 13:30 hod.
JÁNOVCE – VERNÁR                          Mirga – Vilman, B.Maličký

LÚČIVNÁ – VRBOV                              Korub – Gavalier, Bjalončík

HOZELEC – VÝBORNÁ                        Poracký – Zacher, Zavadský

BIJACOVCE – VLKOVÁ                        Maliňák – Fabíny, Kvasil

ŠUŇAVA – SP.HANUŠOVCE 1.6.2019 o 17:00 hod.      Koč – Kočiš, Petruľa

SP.ŠTIAVNIK – SLOV.VES  1.6.2019 o 17:00 hod.        Melničuk  - Zacher, Korub

 

8. liga, 17.kolo, 2.6.2019 o 13:30 hod.
DÚBRAVA – RAKÚSY                          Koč - Olejár

MATIAŚOVCE – FRANKOVÁ                Melničuk – Petruľa,

PODHORANY – VLKOVCE                   Gallik - Kočiš

KRAVANY – DRAVCE                          Ovšonka - Hrušovský, Malejčíková

GÁNOVCE – LENDAK o 10:30 hod.      Vilman - Petrík

 

 

Dorast U19, 20.kolo, 1.6.2019 o 14:00 hod.
BATIZOVCE – HUNCOVCE                   Kočiš

SP.ŠTIAVNIK – ŠTRBA                        Zacher

HRANOVNICA – BIJACOVCE               Petruľa

FAM POPRAD – HORKA vo Švábovciach        Petrík

TOPOREC – ŠUŇAVA                                      Mirga

SP.HRHOV – V.LOMNICA o 10:30 hod.            Vilman

HUNCOVCE – HRAOVNICA 31.5.2019 o 17:00 hod.      Duda

 

Žiaci U15 3.liga, 20.kolo, 1.6.2019 o 11:00 hod.
BATIZOVCE – SP.ŠTVRTOK                Kočiš

SP.BYSTRÉ – ŠVÁBOVCE                  Petruľa

VÝBORNÁ – L.TEPLIĆKA                     Mišalko

SP.ST.VES – SLOV.VES                     Malejčíková - Zacher

V.LOMNICA – HORKA                          Závadský - Korub

HUNCOVCE – VIKARTOVCE                Melničuk

 

Žiaci U15 4.liga, 20.kolo, 1.6.2019 o 11:00 hod.
TOPOREC – MATIAŠOVCE                  Mirga

V.SLAVKOV – STRAŽE                        Koč

ŠUŇAVA – SP.TEPLICA                       Petrík

GÁNOVCE – VRBOV o 16:00 hod.       Malejčíková - Gavalier

 





 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk