Dnes oslavuje meniny : Mojmír zajtra Marcela
Utorok, 14. august 2018,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ a v žiadnom prípade neuzatvárať zápis úplne.

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápisom o stretnutí.

 

 

* * *  Štart hráčov vo všetkých kategóriach je možný len na nové plastové registračné preukazy, ak hráč nemá registračný preukaz, môže nastúpiť na stretnutie len za určitých podmienok - viď TU. Náhľad správne vyžiadaného preukazu TU, náhľad nevyžiadaného preukazu TU

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2018/2019 je zavesený na stránke. Žiadame R o dôsledné naštudovanie.

.
.

6. OMV liga, 2.kolo, 12.8.2018 o 17:00 hod.
L.TEPLIČKA – HUNCOVCE                   Koč – Zacher, Duda

STRÁŽE – SP.BELÁ „B“                       Matejka – Klimek, Korub

SP.TEPLICA – HORKA                         Chmura – Melničuk, Vilman

BATIZOVCE – SP.ŠTVRTOK                Gavalier – Poracký, Mičko

SP.HRHOV – TOPOREC                      Petruľa – B.Maličký, Petrík

ŠTRBA – VIKARTOVCE                        Hrušovský – Petrilla, Ovšonka - DZ Michna

V.SLAVKOV – SP.BYSTRÉ 11.8.2018 o 17:00 hod.      B.Maličký - Duda, J.Maliňák

 

7. liga, 2.kolo, 12.8.2018 o 13:30 hod.
MLYNČEK Y- VRBOV                          Mišalko – Gavalier, Bjalončík – DZ Michna

SLOV.VES – VERNÁR                         Poracký – Melničuk, Vilman

VÝBORNÁ – JÁNOVCE                        Korub – Klimek, Matejka

VLKOVÁ – LÚČIVNÁ                            Zacher – Koč, Duda

BIJACOVCE – SP.ŠTIAVNIK                 Petrík – Petruľa, B.Maličký

HOZELEC – ŠUŇAVA                          Ovšonka – Petrilla, Hrušovský

 

SP.HANUŠOVCE – KURIMANY o 17:00 hod.    Bjalončík – Mišalko

 

 

Dorast 4. liga, 1.kolo, 11.8.2018 o 14:00 hod.
FAM POPRAD – BATIZOVCE  vo Švábovciach            B.Maličký

HRANOVNICA – TOPOREC                  Koč

SP.ŠTIAVNIK – ŠUŇAVA                      Duda

SP.HRHOV – HORKA                           Melničuk - Vilman

HUNCOVCE – BIJACOVCE                  Koščák

V.LOMNICA – ŠTRBA                           Korub

 

Žiaci 3. liga, 1.kolo, 11.8.2018 o 11:00 hod.
V.LOMNICA – BATIZOVCE                   Korub

SP.ST.VES – HUNCOVCE                    Mišalko

SP.BYSTRÉ – HORKA                         Mičko

SP.ŠTVRTOK – SLOV.VES                  Vilman - Melničuk

ŠVÁBOVCE – L.TEPLIČKA                   B.Maličký

 

Žiaci 4. liga, 1.kolo, 11.8.2018 o 11:00 hod.
V.SLAVKOV – MATIAŠOVCE               Koč

ŠUŇAVA – VRBOV                              Kočiš

SP.TEPLICA – STRÁŽE                        Koščák

GÁNOVCE – TOPOREC o 10:30 hod.   Duda

 

 .
.
.
.
.
.


6. OMV liga, 1.kolo, 5.8.2018 o 17:00 hod.
ŠTRBA – HUNCOVCE                          Kočiš – Bjalončík, Duda

VIKARTOVCE – SP.HRHOV                 B.Maličký – Gavalier

TOPOREC – BATIZOVCE                     Poracký – Mišalko

SP.ŠTVRTOK – V.SLAVKOV                Chmura – Maliňák, Petrík

HORKA – STRÁŽE                               Korub – Petruľa, Luščíková

SP.BELÁ „B“ – L.TEPLIČKA                  Zacher – Koč, Matejka

SP.BYSTRÉ – SP.TEPLICA 4.8. o 17:00 hod.               M.Maliňák – Olejár, Mišalko

 

7. liga, 1.kolo, 5.8.2018 o 13:30 hod.
HOZELEC – MLYNČEKY  o 14:00 hod.    Mišalko – Poracký, 

ŠUŇAVA – BIJACOVCE    o 12:30 hod.    Bjalončík – Kočiš, Duda

LÚČIVNÁ – VÝBORNÁ                         Gavalier 

JÁNOVCE – SP.HANUŠOVCE              Koč – Zacher, Matejka

KURIMANY – SLOV.VES                      Petrík – M.Maliňák

VERNÁR – VRBOV                               Petruľa – Korub, Luščíková

SP.ŠTIAVNIK – VLKOVÁ 4.8.2018 o 17:00 hod.            Korub – Petruľa, Duda

 

.

 
.
.
.
.
.


POHÁR PFZ 1.kolo 29.7. o 14:00 hod:
Bijacovce – Toporec    zrušený             Koč – Korub, Petrík
Vernár – Sp.Štiavnik                 Kočiš – Alexa, Bjalončík
Slov.Ves – Hôrka                     B.Maličký – Olejár, Fabíny
Vlkovce – Vikartovce                Gavalier - Duda, Luščíková
Franková – Sp.Hrhov    zrušený            Mirga – Mišalko, Poracký
Lendak – Sp.Štvrtok                 Šoltýs – Zemčák, Zacher,
Dravce – Hozelec                     Petruľa – Koščák, Guballa
Vlková – Lúčivná                      Koč – Mičko, Korub

POHÁR PFZ 1.kolo 29.7. o 17:30 hod:
Kurimany – Sp.Bystré               Korub – Koč, Petrík

Sp.Teplica – Štrba                    Alexa – Bjalončík, Kočiš
Vrbov – Huncovce                    Turcsanyi – Gavalier, Luščíková
Mlynčeky – Stráže                    Zacher – Zemčák, Šoltýs

Sp.Hanušovce – Sp.Belá „B“     Mišalko – Mirga, Poracký

Výborná – Batizovce                Olejár – B.Maličký, Fabíny

Šuňava – V.Slavkov                 Guballa – Koščák, Petruľa






 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk