Dnes oslavuje meniny : Viola zajtra Gertrúda
Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie

Nadpis: futbal 24.10.2016, 11:21 (x)
Od:   skuter [IP:195.168.52.90]
Dobry den. Dovolim si nestrane reagovat na situaciu ktora sa odohrala vo Vlkovej. Ci bola penalta alebo nie je uplne jedno. Ak vsak AR signalizoval hlavnemu penaltu mal hned zapiskat(samozrejme ak si ho vsimol) ak nevsimol hra pokracovala aj ked 3minuty hra bola nasledne prerusena a hned isiel HR k AR ten mu povedal dovod signalizacie penalta bola spravne odpiskana. Take veci ako je zbitie rozhodcu,hraca,vbehnutie opitych divakov na ihrisko a podobne na ihriska nepatria a ani mimo neho plne ich odsudzujem. Nezastavam sa nikoho ale tresty su podla mna neprimerane vysoke. Zazil som nieco podobne ale v opacnom smere divak knokautoval hraca. Tresty sa vtedy az take nerozdavali. A vsak STK a DK zrejme prideli tresty na vystrahu aj ostatnym klubom. Trebalo vyhodnotit aj fanusikov Vlkovej ake prostredie vytvaraju jednotlivci ci nedoslo domaceho divaka k neutalemu pprovokovaniu hracov. Je pravdou,ze aj po vyprovokovani nesmu hraci tak reagovat. Tazko posudzovat ked clovek nebol priamy akter sttetnutia.

Nadpis: Pravidlá 24.10.2016, 11:17 (x)
Od:   Josko [IP:185.25.249.41]
Pán správca a to považujete za správne? Prečo postranný rozhodca nesignalizoval zdvihnutou zástavkou, že bol nesprávne vhodený aut? A to v lige už máte na dohovor snáď aj vysielačky. Alebo čakali či náhodou nepadne gól? S takým postupom určite nemôžem súhlasiť. Ak však mal postranný rozhodca zdvihnutú zástavku, tak to potom beriem, že gól nebol uznaný. Ale určite by to nemalo byť pri najbližšom prerušení hry ale v okamihu, keď hlavný rozhodca vidí signalizáciu od postranného rozhodcu.

Nadpis: PRAVIDLA 24.10.2016, 08:48 (x)
Od:   spravca [IP:178.40.101.152]
Ešte sa vrátim k PRAVIDLU, ktoré sa rozoberalo po stretnutí VLKOVÁ-ŠUŇAVA...
Pýtali ste sa či to je možne a či sa taká situácia už stala...
V tomto kole FORTUNA LIGY MI-PO - hráč nesprávne vykonal vhadzovanie, čo nepostrehol R a nechal pokračovať v hre. Následne padol gól.
V najbližšom prerušení AR dal informáciu R, že autové vhadzovanie nebolo správne vykonané a gól neuznali a vrátili sa k autovému vhadzovaniu /v prospech súpera/.

Nadpis: 3. liga-žiaci-PFZ-rozhodca stretnutia 22.10.2016, 20:16 (x)
Od:   ital [IP:95.103.116.249]
ten, ktorý rozhodoval toto stretnutie( Vikartovce-Hôrka) môže rozhodovať stretnutia dospelých???? To nemyslíte vážne??? Ani mená hráčov nevie napísať!!!!! fuuuuuj Petrenka.....zahoď píšťalku a nerob hanbu rozhodcovskému zboru PFZ..... A to som ti už dávno povedal do očí.....

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vlková-Šuňava 19.10.2016, 10:53 (x)
Od:   spravca [IP:88.212.36.183]
Jozef nezažil, ale videl.... neraz ....
a dokonca sa raz opravil verdikt a udelila sa ČK cez polčas, keď AR informoval R o dianí na HP... potom sa do pravidiel doplňalo, že nesmie byť ukončený 1 alebo 2. polčas...

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vlková-Šuňava 18.10.2016, 21:06 (x)
Od:   Jozef H. [IP:62.169.169.115]
A neviem či HR postupoval podľa uvedeného pravidla, kde sa píše...na základe vlastného
uváženia alebo po informácii od iného rozhodcu nasadeného do stretnutia.
Keby bol hneď po prerušení hry išiel za asistentom, ktorý by ho informoval...hráčov poslal preč, že s nimi nemá čo "diskutovať". Bohužiaĺ s nimi najprv pár minút "diskutoval".

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vlková-Šuňava 18.10.2016, 21:05 (x)
Od:   Cigi [IP:87.244.235.102]
Samozřejmě že autom .... vlak tam nechodí loď som neviděl a kona tiez nie

Správca, zažil, alebo videl si počas svojho rozhodovania, resp. pôsobenia vo futbale, aby rozhodca takýmto spôsobom zmenil svoje rozhodnutie? Po pokračovaní hry dlhší čas, niekoľko minútovom "prehováraní" hráčov, keď mu asistent nič nesignalizoval, ani pri zákroku, ani po prerušení hry.

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vlková-Šuňava 18.10.2016, 20:38 (x)
Od:   mz112 [IP:84.16.53.15]
Žiadným divákom som nenadával.Vo Vlkovej som bol autom.

Stránok (904): 1 ... 8 9 10 [11] 12 ... 904

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk