Dnes oslavuje meniny : Viliam zajtra Vilma
Utorok, 28. máj 2024,

Info pre tipujúcich

Aj tipovacia súťaž prešla malými úpravami vzhľadu. 

 

Pravidlá súťaže ostávajú nezmenené.

 

Pre zapojenie do súťaže sa musíte zaregistrovať a získať tak prístupové údaje pre možnosť tipovania. 

 


Počítadlo

Stránku si číta 5 ľudí
Počet návštev: 

Užívateľ: neprihlásený
  Aktuálne poradie ]  Prihlásiť ]  [ Pravidlá ]  
ČO MÔŽETE TIPOVAŤ
Podmienky a pravidlá súťažeČO MÔŽETE TIPOVAŤ ?

 

  Výsledky futbalových zápasov I.triedy Podtatranského futbalového zväzu Poprad - dospelí, čiže ich skóre . Tipovaním skóre automaticky definujete a získavate body aj za víťazstvo, prehru či remízu, podľa vzorca 1,2,X.

 

  Svoj tip môžete dať na ľubovoľný počet stretnutí - buď na jednotlivé zápasy v jednotlivých kolách, alebo aj kompletne na väčší blok stretnutí. Výber počtu zápasov záleží iba od Vás. Do súťaže sa môžete zapojiť v ktoromkoľvek okamihu pred i počas sezóny.

 

 

DOKEDY MÔŽETE TIPOVAŤ ?

 

  Uzávierka tipov je vždy do prvého stretnutia hracieho kola. T.j. do soboty 24.00 hod. nakoľko nedeľa je hracím dňom

 

 

AKO SA PRIHLÁSIŤ ?

 

  Na registráciu je potrebné uviesť: meno a priezvisko (síce nepovinné, ale podľa mena budete evidovaný v súťaži), povinné sú prihlasovacie meno (login), ďalej Vaše heslo - aby bolo Vaše tipovanie bez obavy z cudzieho zásahu a e-mailovú adresu (podľa možnosti existujúcu) - pre komunikáciu s Vami.

 

 

AKO HODNOTÍME ?

 

  Za uhádnutý presný výsledok (skóre) získate 5 bodov. Ak Vaše tipovanie výsledku (skóre) nie je totožné s výsledkom na ihrisku, môžete získať ocenenie aspoň za správne určenie víťazstva, remízy či prehry jednotlivých mužstiev (1,2,X), za čo získate 2 body. Ak sa zápas, na ktorý ste tipovali neodohrá, prípadne nedohrá započíta sa Vám 1 bod.

 

  Za uhádnutie výsledkov stretnutí celého kola (správne skóre alebo 1,2,X) získate bonus 10 bodov.

 

  Prakticky to znamená, že v jednom kole môžete získať pri jedinom správnom tipe minimálne 2 body a maximálne 50 bodov pri plnom zásahu. V tomto rozpätí je mnoho kombinácií - body sa zratúvajú za každé stretnutie.

 

Príklad:
Rozpisu stretnutí s výsledkami na ihrisku:
1.N.Tekov-St.Tekov 2:2, 2.Keť-P.Ruskov 3:1, 3.Kalinčiakovo-D.Pial 2:4, 4.Lok-Žemberovce 1:0, 5.T.Lužany-Plášťovce 2:1, 6.Podlužany-V.Kozmálovce 1:2, 7.Jur n/Hr.-Kozárovce 3:0, 8.H.Vrbica-Šarovce 2:1.

Váš tip:
1.N.Tekov-St.Tekov 1:1, 2.Keť-P.Ruskov 3:1, 3.Kalinčiakovo-D.Pial 2:3, 4.Lok-Žemberovce 2:0, 5.T.Lužany-Plášťovce 2:1, 6.Podlužany-V.Kozmálovce 1:3, 7.Jur n/Hr.-Kozárovce 1:0, 8.H.Vrbica-Šarovce 3:1.

 

Bodovanie:
1.zápas - 2 b, 2.zápas- 5 b, 3.zápas- 2 b, 4.zápas - 2 b, 5.zápas - 5 b, 6.zápas – 2 b, 7.zápas – 2 b, 8.zápas – 2 b. Celkovo teda 22 b plus bonus 10 b za uhádnutie celého kola, t.j. spolu 32 bodov.

 

 

AKO VYHODNOCUJEME ?

 

  Body sa zratúvajú priebežne po každom kole - vtedy si môžete overiť na stránke

www.pfz-poprad.sk    aj priebežný stav v tabuľke tipérov.

 

  Víťazom celej súťaže sa stane tipujúci s najvyšším bodovým ziskom, ktorého vyhodnotíme po skončení súťaže.
  Pri rovnosti bodov dvoch alebo viacerých tipujúcich rozhoduje o poradí:
 a) vyššia percentuálna úspešnosť (závislosť počtu tipovaných zápasov a zisku bodov)
 b) viac presne uhádnutých výsledkov stretnutí (skóre)
 c) žreb

 

 

UPOZORNENIE

 

a) Súťaže sa môžu zúčastniť osoby, ktoré dosiahli vek 18 rokov.
b) V prípade akýchkoľvek úprav priebehu súťaže zo strany vrcholového orgánu riadiaceho súťaž t.j.  PFZ Poprad, resp. klubov si organizátor vyhradzuje právo urobiť príslušné zásahy do tipovacej súťaže

c) V prípade, že organizátor tipovacej súťaže venuje do súťaže ceny, tieto nie je možné vymáhať súdnou cestou a účastník súťaže akceptuje vyhodnotenie súťaže organizátorom.
d) Prihlásením do tejto súťaže tipujúci súhlasí s jej podmienkami a pravidlami.

 
 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk